Komers klas III gimnazjum

Ale to już było…

23 czerwca 2015 r. będzie datą na pewno niezapomnianą przez uczniów klas III gimnazjum. W tym dniu odbył się komers, który  rozpoczął się profesjonalnie zatańczonym polonezem.

Gimnazjaliści przygotowali również niespodziankę – wspólnie zatańczyli TWISTA, który mile wszystkich zaskoczył.

Nauczyciele z wielkim zainteresowaniem podziwiali zdolności taneczne uczniów. Należy podkreślić, iż kroki do tańca zostały ułożone przez gimnazjalistkę – Katarzynę Palę.

Później nastąpiły podziękowania skierowane w stronę dyrekcji, wychowawców klas III oraz nauczycieli.

Po wzruszeniach i miłych słowach przyszedł czas na zabawę i wspólne tańce.

Przez cały czas wszyscy świetnie się bawili i nie opuszczali parkietu.

W roli DJ'a doskonale sprawdził się były uczeń naszej szkoły- Szymon Miebes.

,,Ale to już było, znikło gdzieś za nami
                                                                                        Choć w papierach lat przybyło to naprawdę
                                                                                                    Wciąż jesteśmy tacy sami…”

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę :)