Bezpieczne wakacje!

Bezpieczeństwo podczas wakacji – na wagę złota!

18.06.2015r uczniowie wszystkich klas Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nędzy przystąpili do akcji pt.”Bezpieczeństwo podczas wakacji”.

Zadaniem uczniów podczas lekcji wychowawczych było pozyskanie jak największej ilości informacji dotyczących bezpiecznych zachowań podczas wakacji zarówno w górach, nad morzem, w mieście jak i na wsi.

Uczniowie na każdym etapie edukacyjnym tworzyli w dowolnej formie i technice plastycznej tematyczny plakat.

Wynikiem takiej akcji jest zwiększenie świadomości uczniów dotyczących zapobiegania przed ryzykownymi i niebezpiecznymi zachowaniami.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji :)

Monika Bajak