III Powiatowy Konkurs Muzyczny z języka angielskiego w Pietrowicach

Wyróżnienie dla Kasi i Hani

19 czerwca w Zespole Szkół w Pietrowicach Wielkich odbył się III Powiatowy Konkurs Muzyczny z języka angielskiego pt. „W rytmach Janis Joplin czyli stary dobry rock”. Naszą szkołę reprezentowały Katarzyna Pala i Hanna Galas, które zdobyły wyróżnienie.

Kasia i Hania fantastycznie zaśpiewały piosenkę Meghan Trainor „Lips are movin”, za którą otrzymały od publiczności owacje na stojąco.

W konkursie udział wzięli uczniowie szkół gimnazjalnych z Krzanowic, Chałupek, Lubomi, Nędzy, Pietrowic, Gimnazjum nr 2 i 3 z Raciborza.

Do pracy w jury organizatorzy konkursu zaprosili osoby, które na co dzień związane są z muzyką: Panią Zuzannę Tomaszewską, Panią Beatę Piwowarczyk oraz zespół The trAst w składzie: Adam Przysiężniuk, Robert Ploch oraz Radosław Rychlik.

Dziękujemy dziewczynom za udany występ i życzymy dalszych sukcesów.