Dla Mamy i Taty!

Spotkanie klas I i II z udziałem rodziców

8 czerwca uczniowie klas I i II z okazji minionego Dnia Matki i nadchodzącego Święta Taty zaprezentowali na szkolnej scenie swoje talenty- program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń edukacji wczesnoszkolnej.

Młodzi aktorzy recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Nie zabrakło życzeń i upominków dla najbliższych.

Najmłodsi zapomnieli o tremie i o tym , że ogląda ich stuosobowa widownia, która z zachwytem oglądała popisy swoich milusińskich.

Był też słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Udana impreza kończy klasowe spotkania w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym. Ale wracamy przecież po wakacjach, wtedy podzielimy się nowymi doświadczeniami i z radością spotkamy się w tym samym gronie.

Wychowawczynie klas I i II