Ogólnopolska olimpiada o Świętym Janie Pawle II - WIELKIM

,,Nie bój się, nie lękaj się! Wypłyń na głębię"

Wiemy o naszym PAPIEŻU bardzo dużo...

W dniu 30 marca 2015 r. w naszej szkole została przeprowadzona ogólnopolska olimpiada wiedzy o Janie Pawle II. Celem olimpiady było pogłębienie wiedzy młodzieży szkolnej o życiu i posłudze papieskiej Jana Pawła II. Organizatorami olimpiady w naszej szkole byli katecheci: mgr Małgorzata Kozielska oraz mgr Rafał Lincner.

Zmagania odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych:

• Szkoła Podstawowa: 15 uczestników (liczba uczestników w całej Polsce to 5030 osób)
  • Gimnazjum: 12 uczestników ( liczba uczestników w całej Polsce to 3673)

Wszyscy nasi uczniowie zajęli wspaniałe miejsca w pierwszej 50-ce!

W Szkole podstawowej najlepszy był Maurycy Kot - 23 miejsce w kraju, a w gimnazjum Małgorzata Kuźmicz - 27 miejsce w kraju.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i do zobaczenia za rok!

Rafał Lincner