Klasy II i III na wycieczce w Żorach!

W miasteczku Twinpigs

14 maja uczniowie klas II i III SP odwiedzili westernowe miasteczko Twinpigs w Żorach. Dzięki licznym atrakcjom rozrywkowo-naukowym, każdy z uczestników wyjazdu na kilka godzin mógł przenieść się w świat Dzikiego Zachodu.

Niesamowite pokazy rewolwerowców, pokazy na rodeo, salony gier, filmy 5 D, to atrakcje, które doskonale wypełniły czas wycieczki najmłodszych uczniów.

Dodatkowych wrażeń dostarczyły wspaniałe place zabaw, karuzele,  trampoliny i zjeżdżalnie.

Z wszystkich rozrywek uczniowie korzystali bez ograniczeń.

Cały dzień uczestników wycieczki nie opuszczał dobry humor i wspaniałe samopoczucie.

Żal było wracać do domów. Wspomnienia pozostaną na długo w naszej pamięci!

Wychowawcy klas II i III