IV Szkolny Konkurs Recytatorski

Jeszcze w świątecznej atmosferze...

Przy blasku świec 4 stycznia 2012r. w ZSG w Nędzy już po raz czwarty został zorganizowany przez nauczycielkę języka polskiego, Iwonę Tomiczek, Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV-VI.

W tym roku konkurs odbył się pod hasłem: „Święta Bożego Narodzenia w wierszach znanych poetów”. Uczniowie przygotowali jeden utwór o tematyce bożonarodzeniowej, który zaprezentowali w auli naszej szkoły. Występy oceniało jury w składzie: Monika Bajak i Stanisława Mietła.

I miejsce zajął uczeń klasy VIb, Przemysław Kunicki, zaś II miejsce zdobył piątoklasista, Szymon Augustyn. Jury postanowiło nie przyznawać III miejsca. Laureaci oraz wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody książkowe, ufundowane przez Radę Rodziców.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na apelu podsumowującym pracę dydaktyczno-wychowawczą w I okresie nauki.