W świecie baśni Ch. H. Andersena

Czy znasz Pana Andersena?

W poniedziałek 09 marca uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej wzięli udział w konkursach poświęconych twórczości  Ch. H. Andersena – wiedzowym oraz plastycznym.

Konkurs wiedzowy polegał na wypełnieniu testu składającego się z 24 pytań,  dotyczących przede wszystkim znajomości baśni Ch. H. Andersena.

W konkursie plastycznym uczniowie mieli za zadanie wykonanie ilustracji do dowolnie wybranej baśni.

Trzecioklasiści wykazali się ogromną wiedzą, talentem plastycznym, a najlepsi zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami.

Oto laureaci konkursów:

Konkurs wiedzowy W świecie baśni Andersena

1. Dominika Machecka
  2. Zuzanna Mikołajek, Jakub Czarnuszka
  3. Michael Kocem, Konrad Golik

Konkurs plastyczny Najpiękniejsze baśnie Andersena

1. Natalia Kocur
  2. Dominika Machecka
  3. Katarzyna Wolny

Wyróżnienia:

Magdalena Hajok, Konrad Golik, Aneta Ulman, Daria Zagola, Kamil Tarczoń, Klaudia Cieślik

Gratulujemy zwycięzcom!