Dzień Otwarty w naszej szkole

Witajcie przyszli pierwszoklasiści!

17 marca w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów oraz ich rodziców.

Goście mieli okazję zapoznania się z ofertą edukacyjną proponowaną przyszłym uczniom przez Panią Dyrektor oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.

Starsi koledzy przywitali gości krótkim programem artystycznym.

Dzieci wzięły udział w zajęciach z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, zajęciach bibliotecznych oraz zajęciach logopedycznych.

Odwiedzili też pracownię komputerową, salę gimnastyczną oraz szkolną świetlicę.

Mamy nadzieję, że goście opuszczali nas z pozytywnymi wrażeniami oraz poczuciem wartościowo i mile spędzonego czasu.

A.  Neuhof  R. Skrobek