SZTAFETA LOGOPEDYCZNA

III SZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZNY
„SZTAFETA LOGOPEDYCZNA”

09 marca 2015 roku odbył się III Szkolny Konkurs Logopedyczny pt. „Sztafeta Logopedyczna”. Organizatorami konkursu byli pani Agnieszka Grzybowska i pan Ireneusz Fiet. W konkursie wzięli udział reprezentanci klas I-III. Każda konkurencja dotyczyła innego problemu logopedycznego.

Zadania konkursowe sprawdzały umiejętność prawidłowego oddychania, właściwej artykulacji głosek, rozpoznawania różnych dźwięków, układania historyjek obrazkowych, sprawdzały pamięć, analizę i syntezę wzrokową.

Rywalizację uczniów oceniało profesjonalne jury w składzie: mgr Edyta Pala, mgr Renata Skrobek, mgr Marek Czogalik.

Zwycięzcami Sztafety Logopedycznej zostali:

I miejsce – Paweł Weleda - uczeń klasy IIIb

II miejsce – Rafał Weleda - uczeń klasy IIIb