Szkolny Konkurs Recytatorski klas I- III

Żyjmy zdrowo!

Kolejna edycja konkursu recytatorskiego klas I-III już za nami.

3 marca najmłodsi uczniowie naszej szkoły prezentowali tym razem wiersze o tematyce promującej zdrowie i zdrowy styl życia.

Organizatorami konkursu były: Sylwia Linek i Renata Skrobek.

Jury w składzie: Kornelia Czogalik, Iwona Tomiczek, oraz Edyta Pala oceniało dobór repertuaru, interpretację utworów, kulturę słowa i ogólny wyraz artystyczny.

Wszyscy wykonawcy dostarczyli widowni wspaniałych wrażeń estetycznych i nagrodzeni zostali upominkami i dyplomami.

Najlepsi recytatorzy otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Spośród 16 recytatorów wyłoniono najlepsze wykonania, a zwycięzcami zostali:

W klasach I

I miejsce- Anna Szymiczek

II miejsce- Emilia Wojtek

III miejsce- Magdalena Wawrowicz

W klasach II

I miejsce- Aneta Knura

II miejsce- Paulina Hiltawska

III miejsce- Kinga Morcinek

W klasach III

I miejsce- Konrad Golik

II miejsce- Natalia Kocur

III miejsce- Weronika Rygielska

Główna nagroda konkursu i Grand Prix powędrowało do Klary Koletzko z klasy II i to ona reprezentować będzie naszą szkołę 10 marca na Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Raciborzu.

Trzymamy kciuki za występ Klary i gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz ich opiekunom!

Sylwia Linek, Renata Skrobek