Razem osiągamy sukcesy

Finał ogólnopolskiego konkursu na szkolny klip muzyczny

12 grudnia zakończyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu na szkolny klip muzyczny "Minutowa piosenka klasowa". W tym roku w konkursie zmierzyły się pierwszaki rywalizując  z kolegami i koleżankami starszych klas i Gimnazjów z całej Polski.

Już wcześniej informowaliśmy, że nie udało nam się znaleźć w ścisłej czołówce, tym większa była
nasza radość po ogłoszeniu oficjalnego werdyktu jury, które postanowiło przyznać dodatkowe
wyróżnienia ze względu na wysoki poziom tegorocznej edycji konkursu.

Do klasy Ia ZSG w Nędzy powędrowało wyróżnienie i to podwójne.

Autorska piosenka pt. "Razem" wykonana przez najmłodszych uczniów naszej szkoły została doceniona  za pozytywny przekaz i wspaniałe walory muzyczne i artystyczne kompozycji, a autor utworu pani Sylwia Linek za nieustanne pobudzanie w uczniach kreatywnej radości i utrzymywanie każdego z projektów na najwyższym artystycznym i muzycznym poziomie.

Brawo pierwszaki, pokazaliście, że razem możecie wiele!

S.L