Kolędujemy!

Występy dla podopiecznych GOPS

18 grudnia uczniowie naszej szkoły wystąpili tradycyjnie już z programem artystycznym, na prośbę GOPS podczas Wigilii dla osób samotnych z terenu Gminy Nędza. Najpiękniejsze kolędy i pastorałki oraz wiersze o tematyce świątecznej przygotowane pod kierunkiem pani Sylwii Linek wycisnęły łzy w oczach zebranych gości.

Sala wypełniona po brzegi przyjęła występ z ogromnym entuzjazmem.

Uczniowie nie żałowali więc, że poświecili swój wolny czas na przygotowania i występy dla osób
w większości im nieznanych.

To wspaniały gest bezinteresownego zaangażowania dzieci i młodzieży i doskonała promocja
naszych uczniów, którym nie brakuje talentu.

W gonitwie przedświątecznych przygotowań warto poświęcić czas innym, to taka...Magia Świąt!

S.L.