REGIONALNY KONKURS JĘZYKOWO-PLASTYCZNY „LIST DO ŚW. MIKOŁAJA”

WYGRANA W GLIWICACH

15 grudnia w Gliwicach Nadia Wiesner zajęła I miejsce w regionalnym konkursie językowo-plastycznym „List do Świętego Mikołaja”. Karolina Kupczyk i Justyna Magnowska otrzymały wyróżnienia.

Konkurs był organizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Gliwicach. Tematem konkursu był list do św. Mikołaja w języku angielskim. Ocenie podlegała zarówno treść listu, poprawność językowa, jak i forma plastyczna.

Z naszej szkoły nadesłano 6 prac, które wykonali uczniowie klasy IV a: Robert Radaj, Dawid Kadłubowski, Julia Gądzikiewicz, Justyna Magnowska, Karolina Kupczyk i Nadia Wiesner pod kierunkiem nauczycielki języka angielskiego Izabeli Pielczyk.

Nasi uczniowie wykazali się nie tylko kreatywnością, ale także wspaniałymi  umiejętnościami językowymi.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i pomysłowość, a laureatom gratulujemy wygranej.

Iza Pielczyk