Muzyczna kartka świąteczna z życzeniami Wesołych Świąt

Pastorałka "Wielki cud"

W przededniu Świąt Bożego Narodzenia każdy chce życzyć bliskim tego, co najlepsze i najpiękniejsze. Życzenia przekazujemy w różnej formie, a nasi uczniowie czynią to często za pomocą muzyki. Z inicjatywy Urzędu Gminy Nędza pojawiła się propozycja nagrania klipu muzycznego do autorskiej pastorałki "Wielki cud" i tak powstała muzyczna kartka świąteczna, którą dedykujemy wszystkim z najlepszymi Życzeniami Wesołych Świąt.

Utwór skomponowała pani Sylwia Linek, wykonują ją uczniowie naszej szkoły, a wszystko nagrane
zostało podczas tegorocznego Świątecznego Kiermaszu 7 grudnia.

Wyjątkowy czas magicznych Świąt wart jest celebrowania.

W gorączce przedświątecznych przygotowań niech nasza pastorałka sprawi, że zatrzymamy się
na chwilę w oczekiwaniu na wielki cud.

S.L.