Paweł Materzok wyróżniony w konkursie fotograficznym!

,, Nie bój się, gdy się chmurzy, bo w Goczałkowicach jest zapora przeciw skutkom burzy"

Z wycieczki do Goczałkowic, która odbyła się 25.09 br., przywieźliśmy nie tylko wiedzę, ale i nagrody! Podczas Dni Otwartych Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów, uczniowie klas drugich gimnazjum, mieli możliwość szerszego zapoznania się z działaniem tamtejszej zapory oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Dbamy o śląską wodę”.

Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy o specyfice systemu zaopatrzenia w wodę, którym zarządza Spółka, a także zapoznanie z funkcjonowaniem obiektów GPW i ich znaczeniem dla mieszkańców regionu.

19 listopada 2014 r. w siedzibie Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów SA w Katowicach wręczono nagrody laureatom konkursu fotograficznego, w tym wyróżnienie i czytnik e - booków dla Pawła Materzoka.

Na zdjęciu Paweł z prezesem Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów - panem Łukaszem Czopik.

Obok zdjęcie zrobione przez Pawła pt: ,,Nie bój się, gdy się chmurzy, bo w Goczałkowicach jest zapora przeciw skutkom burzy.''

Gratulujemy!

B.Zapłata