Sportowe zwycięstwo

Wygrana naszych szczypiornistek

W dniu 21.11.2014 na pełnowymiarowej hali w Krzanowicach rywalizowały ze sobą dziewczyny z gimnazjum z Nędzy i Krzanowic. Gimnazjalistki rozegrały pomiędzy sobą mecz piłki ręcznej 3x15min, gdzie lepsze okazały się dziewczyny z Nędzy wygrywając 11-3.

Następnie rozegrany został mecz piłki halowej 2x10min, który wygrały dziewczyny z Krzanowic  3-1.
Skład UKS Nędza: Olga Brianis, Julia Przybyła, Paulina Popow, Agnieszka Badura, Dominika Badura, Klaudia Franke, Anna Sierotka, Aleksandra Gorgoń, Patrycja Groborz, Wiktoria Konkol. Opiekun: Sylwester Bobrzik.

Skład Krzanowic: Paulina Hanka, Marta Czerny, Dominika Kubny, Natalia Strzeduła, Paulina Gołombek, Ewa Kuczera, Maria Franica, Barbara Nyschi, Natalia Bubon, Natalia Kretek. Opiekun: Adam Gębski.

S.Bobrzik