Turniej piłki nożnej o puchar TYMBARKU

Wielkie ZWYCIĘSTWO małych piłkarzy z Nędzy

W dniu 14 listopada 2014r. na hali w Pietrowicach Wielkich został rozegrany turniej piłki nożnej. Dziesięciu chłopców z naszej szkoły walczyło o puchar Tymbarku. W turnieju brali udział uczniowie z: Rudnika, Pietrowic Wielkich, Nędzy, Pawłowa, Szonowic, Krzanowic oraz SMS Racibórz.

Drużyny zostały podzielone na 2 grupy:

Gr 1
Nędza
Pietrowice
Pawłów

Gr 2
SMS Racibórz
Rudnik
Krzanowice
Szonowice

Zwycięzcy grup rozegrali systemem pucharowym półfinały:
Nędza-Krzanowice 2-2 (rzuty karne 2-1)
Pietrowice-Rudnik 2-1

W finale spotkały się drużyny z Nędzy i Pietrowic Wielkich.

Wynik meczu 2-2 , w dogrywce 3-2

ZSG Nędza będzie reprezentować nas w finale wojewódzkim (wiosna 2015r) w Dankowicach.

Końcowa tabela:

1.Nedza
2.Pietrowice
3.Krzanowice
4.Rudnik
5.SMS Racibórz
6.Pawłów
7.Szonowice

Skład Nędzy: Michael Kocem, Krzysztof Kałus, Jakub Gmitruk, Marek Pendzich, Karol Kurzeja, Denis Szymik, Dominik  Targosz, Sebastian Kozielski, Grzegorz Heisig, Łukasz Pielczyk, Adam Knura.

Opiekun:Sylwester Bobrzik