Jesienne bajanie mistrza Brzechwy!

Sukcesy wywiedzione ze słowa

8 listopada w Dziergowicach odbył się kolejny VII międzygminny konkurs recytatorski "Jesienne bajanie mistrza Brzechwy". Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas IV: Magdalena Kunicka, Julia Wojtek oraz Wiktoria Wałach pod kierunkiem Sylwii Linek.

Na scenie zaprezentowały sztukę sceniczną na wysokim poziomie.

Ich interpretacje zostały ocenione przez jury bardzo wysoko. III miejsce dla Magdy i II miejsce dla Wiktorii w konkursie "wywiedzione ze słowa" dowodzą ich talentu aktorskiego.

Na zakończenie konkursu wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach teatralnych.

To było wyjątkowe sobotnie popołudnie, które dostarczyło wielu wrażeń i doświadczeń na przyszłość.

Naszym reprezentantkom dziękujemy i gratulujemy sukcesu!

S.L.