Nasi uczniowie na Stadionie Narodowym Warszawie!

Odważ się być zdrowym na Narodowym!

Pod takim hasłem 25 października odbył się rodzinny piknik na Stadionie Narodowym w Warszawie, którego gośćmi byli uczniowie klas IV naszej szkoły.

Przedstawiciele byłej klasy III a uczestniczyli w imprezie na zaproszenie Fundacji Banku Ochrony Środowiska- organizatora Ogólnopolskiego Konkursu „Zdrowo jem, więcej wiem!”, w którym klasa III a SP zajęła w ubiegłym roku szkolnym III miejsce Grand Prix.

Grupa 10 osób, pod opieką Pani Sylwii Linek i Małgorzaty Kozielskiej, wyjechała w sobotę wczesnym rankiem, aby od godz. 10.00 uczestniczyć w zabawach, pokazach, warsztatach i występach na Stadionie Narodowym.

Na scenie zaprezentowali autorskie przedstawienie "Alicja w krainie witamin", a następnie odebrali nagrody i dyplomy, na które pracowali cały ubiegły rok szkolny uczestnicząc w Programie Edukacyjnym.

Projektor dla szkoły, tablet, dyplomy i upominki dla każdego ucznia to nagrody za wytężoną pracę. Wizyta na Narodowym była okazją poznania obiektu od zaplecza, historii jego powstania i ciekawostek związanych z funkcjonowaniem Stadionu. To było niesamowite przeżycie.

Przez cały czas trwania wycieczki wszystkim dopisywały doskonałe humory- w końcu odważyli się być zdrowym na Narodowym. Gratulujemy zwycięstwa!

S.L.