Komers klas trzecich gimnazjum

Będzie zabawa, będzie się działo…”

24 czerwca zgodnie z tradycją naszej szkoły odbył się Komers klas trzecich gimnazjum. Dla najstarszych uczniów była to ostatnia okazja, aby się wspólnie bawić. Zabawa rozpoczęła się o 17.00 wspaniale zatańczonym polonezem prowadzonym przez panią Dyrektor Marię Czerwińską.

Tutaj podziękowania należą się Panu Grzegorzowi Swobodzie za przygotowanie uczniów. Następnie gimnazjaliści podziękowali swoim wychowawcom – Paniom Anicie Grycman, Joannie Galas oraz Bernadecie Oleszowskiej oraz zaproszonym nauczycielom.

Po wzruszeniach zaczęły się tańce w rytm dobrze wszystkim znanych przebojów. Bawili się wszyscy – uczniowie i nauczyciele, a zabawa była wspaniała!

Uczniowie klas trzecich i wychowawcy dziękują rodzicom za perfekcyjne przygotowanie Komersu a wszystkim obecnym za świetną zabawę.

Wychowawcy klas trzecich