Zielona Energia

II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym

10 czerwca 2014r. rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Zielona Energia” organizowanym przez Green S.A. z siedzibą w Warszawie.

Celem tego konkursu było uczulenie społeczeństwa na konieczność rozwoju nowych technologii przyjaznych środowisku oraz pokazanie korzyści wynikających z zastosowania odnawialnych źródeł energii. Do eliminacji konkursowych należało przygotować pracę plastyczną , której tematyka dotyczy bezpośrednio branży energetycznej. Również uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do tego projektu pod opieką nauczycielek A.Neuhof oraz A.Grzybowskiej. Na konkurs napłynęło ponad 1000 ciekawych i barwnych prac z całej Polski.

Jury przyznało II miejsce Paulinie Hiltawskiej – uczennicy klasy I a, która w nagrodę otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę książkową. Pozostali uczniowie naszej szkoły : Dominik Dymek, Natalia Piela, Robert Bogaczyk, Amelia Klieryk, Mateusz Traliszewski, Laura Kaczmarczyk, Mateusz Paris, Natalia Kocur, Kamil Tarczoń otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

A. Grzybowska i A. Neuhof