Dzień Matki i Ojca w klasie Ib SP

Wierszem i piosenką uczciliśmy święto rodziców

Dzisiaj jak co dzień rano, zerwałeś się do pracy.

Wstajesz tak wcześnie tato o świcie niby ptacy.

Poczekaj mamo takaś zajęta odłóż na chwilę robotę,

bo to dziś Twoje święto - czyś zapomniała o tym?

Nasi rodzice nie zapomnieli „odłożyli” na chwilę obowiązki i 9 czerwca licznie przybyli do naszej szkoły by podziwiać swoje pociechy, które z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca przygotowały dla nich krótki program artystyczny i słodki poczęstunek. Uczniowie klasy I b w tym dniu zamienili się w krasnoludki, które tańczyły, śpiewały i recytowały dla swoich rodziców. Mistrzem ceremonii był czarodziej, który wyczarował dla rodziców upominki oraz laurki. Na koniec wszyscy zasiedli do pięknie nakrytych, ozdobionych kwiatami stołów by w miłej atmosferze świętować i raczyć się smakołykami przygotowanymi przez rodziców.

To była naprawdę udana impreza, szczególne podziękowania dzieci składają pani Janinie Tkocz, która wzbogaciła stroje krasnali o śliczne własnoręcznie uszyte czapki.

B. Rerich