VII Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży

Koncert galowy z udziałem laureatów naszej szkoły!

VII Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży - Racibórz 2014 już za nami! W zmaganiach konkursowych udział wzięły placówki oświatowe i kulturalne z całego powiatu raciborskiego. Uczniowie rywalizowali w kategoriach Teatr, Taniec, Piosenka, Recytacja i Plastyka. Uczennice klasy III a reprezentowały naszą szkołę w kategorii Piosenka i Recytacja.

Zespół wokalny "Kwartecik" w składzie: Julia Gądzikiewicz, Magdalena Kunicka, Nadia Wiesner i Julia Wojtek piosenką "Cyber" wyśpiewał I miejsce w swojej kategorii klas I-III. Nasze recytatorki również zachwyciły wszystkich doskonałym wykonaniem utworów literackich. Julia Wojtek zajęła w Konkursie Recytatorskim III miejsce, a Wiktoria Wałach miejsce I i wystąpiła w Koncercie Galowym Festiwalu 30 maja 2014 r. Nasi laureaci przygotowywali się do występów pod okiem pani Sylwii Linek. Wszystkim gorąco gratulujemy!

S. Linek