Superintelekt 2013/2014

Szkolny konkurs matematyczny zakończony!

Organizatorem konkursu była pani Mirosława Kuśka. Celem konkursu „SUPERINTELEKT” jest popularyzowanie matematyki wśród uczniów szkoły podstawowej i umożliwienie uczniom szczególnie uzdolnionym matematycznie sprawdzenia swoich wiadomości i możliwości. Szkolny konkurs cieszy się od lat dużym zainteresowaniem uczniów klas IV- VI.

W tym roku szkolnym do I etapu zgłosiło się 46 uczniów. Do finału, który odbył się 24 lutego zakwalifikowało się 20 osób. Każdy z finalistów otrzymał drobne upominki ufundowane przez GWO, natomiast laureaci otrzymali dyplomy, książki i przyrządy geometryczne. W tym roku:

I miejsce ex aequo zajęły: Maria Goc z klasy VI b i Elżbieta Galli z VI c

II miejsce - Robert Tkocz z klasy VI b

III miejsceSzymon Plewa z klasy V a (uzyskał najwyższy wynik w kategorii klas V)

Nagrodę za najlepszy wynik wśród czwartoklasistów otrzymała Emilia Kałus uczennica IV a

M. Kuśka