Z wizytą w przedszkolu po raz kolejny

„Językowe podróże – małe i duże”

19 lutego uczniowie naszej szkoły (Elżbieta Galli, Edyta Gądzikiewicz, Jakub Czorny, Patrycja Paris, Martyna Weisner) wyruszyli do przedszkola w Nędzy, aby po raz kolejny zabrać swoich młodszych kolegów w magiczną podróż do świata bajek. Tym razem nasi uczniowie odwiedzili grupę „Myszek”.

Przedszkolaki obejrzały przedstawienie w języku angielskim, pt. „Pinocchio” opowiadające o perypetiach tytułowego bohatera i jego przyjaciół. Po występie przyszedł czas na zabawę. Dzieci bardzo chętnie uczyły się angielskich słówek i piosenek. Na zakończenie wspólnie wykonano plakat, którego tematem były oczywiście przygody drewnianego chłopca, który stał się ulubieńcem wszystkich dzieci.

Maluchom należą się ogromne pochwały, gdyż świetnie poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami, a ich znajomość języka angielskiego jest naprawdę doskonała. Dziękujemy również Paniom Przedszkolankom za to, że zechciały nas u siebie gościć.

A. Kobylańska-Bartczak