Balik 2014

Niech żyje bal!

12 lutego korytarz naszej szkoły zapełnił się postaciami z bajek i kreskówek. Były księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie, krasnoludki, królewny, baletnice, biedronki, myszki, policjanci, oraz Batman ze Spidermanem i żółwiem ninja.

Uczniowie klas I-III bawili się na balu karnawałowym, który w środę 12 lutego przygotowali dla nich wychowawcy. Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, sambę, Makarenę, Kaczuszki i świetnie się przy tym bawiły. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Po krótkich przerwach na słodkie „co nieco” przygotowane w klasach, mali tancerze szybko wracali na parkiet. Niestety około godziny 18.30 zabawa dobiegła końca. Dzieciaki chociaż zmęczone z uśmiechem i szczęśliwe wracały do domów.

Do zobaczenia na kolejnym balu za rok!

Szczególne podziękowania wychowawczynie składają uczniom gimnazjum Grzegorzowi Sawońskiemu i Sebastianowi Kałus za pomoc w prowadzeniu imprezy.

B. Rerich