Spotkania Wigilijne z rodzicami!

Występy klas III dla najbliższych

Tydzień poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to tradycyjnie w klasach I-III czas spotkań z najbliższymi. Maluchy z ogromnym zapałem przygotowywały się do występów, a w własnoręcznie wykonane prezenty wkładały całe swoje serce. 18 grudnia Magia Świąt zawitała do uczniów klas III i ich najbliższych.

Było piękne przedstawienie na szkolnej auli, przygotowane w ramach zajęć teatralnych pod kierunkiem Pani Ewy Skatuły i Sylwii Linek, a w salach lekcyjnych wspólne kolędowanie, poczęstunek i upominki. W gorączce przedświątecznych przygotowań wszyscy zatrzymali się na chwilę by chwalić „ Wielką Małą Dziecinę”, Nie obyło się bez wzruszeń i łez. Te wspaniałe chwile spędzone w doniosłej atmosferze razem z kolegami, koleżankami i bliskimi zachowamy w swoich sercach na kolejny, nadchodzący rok.

S. Linek