Zawody w Kornowacu

I miejsce w halówce

W piątek 13-stego grudnia 2013 roku okazał się szczęśliwym dniem dla naszych piłkarzy z ZSG w Nędzy. W tym dniu odbyły się powiatowe zawody halowej piłki  nożnej w Kornowacu szkół gimnazjalnych, uplasowaliśmy się na I miejscu!

Do zawodów przystąpiły szkoły z Kornowaca, Szonowic, Krzanowic, Chałupek, Nędzy i Pietrowic Wlk. Zostały rozlosowane 2 grupy i mistrzowie grup rozegrali mecz o 1 miejsce.

Nasza drużyna rywalizowała z Chałupkami (3-3) oraz z Krzanowicami, z którymi wygraliśmy 10-0. W finale ekipa z Nędzy zagrała z Pietrowicami Wlk. Tutaj stanęliśmy na wysokości zadania wygrywając 8-1. Zawodnikiem, który zdobył najwięcej bramek był Szymon Maślanka. W składzie drużyny wystąpili: Sebastian Mrozek, Nathan Przybyła, Dawid Giel, Maciej Giemza, Szymon Maślanka, Mateusz Mikołajek, Filip Raciborski. Opiekunem zespołu był Sylwester Bobrzik.

S. Bobrzik