Śląsk - moja mała Ojczyzna

I miejsce dla Hanny Galas

W X edycji konkursu dla dzieci i młodzieży „ŚLĄSK – MOJA MAŁA OJCZYZNA, SCHLESIEN – MEINE KLEINE HEIMAT” organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Gliwicach pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Gliwice Hanka zdobyła I miejsce!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wojewódzkim konkursie, którego celem było poszerzenie znajomości kultury, historii, tradycji regionu. Przedstawili różnorodność i bogactwo krajobrazu śląskiego w prezentacjach multimedialnych. Hania Galas, uczennica klasy IIa Gimnazjum otrzymała I miejsce w grupie wiekowej 14 – 18 lat. Jury doceniło oryginalność w realizacji tematu, poprawność merytoryczną oraz wartość estetyczną wykonanej pracy. Prezentacja została wykonana w programie „na topie” – PREZI.

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy podjęli trud wykonania pracy konkursowej, a Hani gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

M. Drożdż