Włączyliśmy się w ogólnopolską akcję!

Grudzień to czas dzielenia się z innymi. W tym szczególnym okresie nasi uczniowie aktywnie uczestniczą w działaniach charytatywnych i po raz kolejny włączyli się w realizację ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”.

W akcję w której nie chodziło tylko o samą paczkę. Część materialna bowiem była potwierdzeniem serdeczności, bezinteresownej pomocy, pięknego i ludzkiego dobra.

Uczniowie naszej szkoły przekazali ponad sto produktów (w tym artykuły żywnościowe i środki czystości) do magazynu „Szlachetnej Paczki”w Raciborzu. Produkty te podczas tegorocznego finału (8.12.2013) trafiły do najbardziej potrzebujących rodzin.

Koordynatorami zbiórki produktów na terenie szkoły był samorząd uczniowski pod opieką pani Moniki Bajak i Anety Kobylańskiej - Bartczak.

Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.

M. Bajak