Z wizytą w Warszawie!

Finał przygody z klasową piosenką!

29 listopada klasa IIIa SP już po raz drugi uczestniczyła w wycieczce do stolicy Polski. Naszym celem był udział w Koncercie Galowym Ogólnopolskiego Konkursu "Minutowa Piosenka Klasowa 2013” na szkolny klip muzyczny. To właśnie w tym konkursie klasa III zdobyła II miejsce i odebrała nagrodę w postaci instrumentów muzycznych, płyt CD, książek i dyplomów.

Wyróżnienie powędrowało również do Julii Gądzikiewicz, Magdaleny Kunickiej i Julii Wojtek – autorek tekstu piosenki „Odkryć świat” za umiejętność kreatywnej współpracy oraz do wychowawczyni Sylwii Linek za świetne pomysły, charyzmę i umiejętność rozbudzania w dzieciach kreatywnej radości. Emocje towarzyszyły nam nie tylko na scenie Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, również druga część wycieczki w Centrum Nauki " Kopernik" była nie mniej emocjonująca. Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję poznać tajniki świata i różnych dziedzin nauki poprzez samodzielne eksperymentowanie. Zabawy nie było końca, a atrakcji nie zabrakło do późnych godzin. Wszyscy wrócili dumni i szczęśliwi, wzbogaceni o kolejne doświadczenia. Bardzo gorąco dziękujemy za możliwość wyjazdu Pani Dyrektor Marii Czerwińskiej, Urzędowi Gminy Nędza oraz rodzicom, a także Pani Marii Kobryń za towarzyszenie nam i opiekę podczas tego niezapomnianego dnia.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Jacka Kunickiego za ogromne zaangażowanie w powstanie klasowego klipu.

S. Linek