Komers klas III gimnazjum

To szalona zabawa, to wspaniałe święto

25 czerwca w naszej szkole odbył się komers klas III gimnazjum. Zaczęło się bardzo uroczyście od odtańczenia perfekcyjnie przygotowanego poloneza.

Niestety, brak prądu zmusił nas do dokończenia go bez muzyki, ale poradziliśmy sobie świetnie, bo w pierwszej parze rytm nadawała nam Pani Dyrektor Maria Czerwińska. Następnie zaczęło się taneczne szaleństwo- przy dźwiękach disco bawiliśmy się bez wytchnienia. Nie obyło się także bez wzruszeń – nasze wychowawczynie otrzymały od nas podziękowania i prezenty za trzyletnią, niełatwą pracę nad kształtowaniem naszych charakterów.

Nasz komers był bardzo udany i wesoły - tylko na koniec zrobiło się jakoś smutno, bo zdaliśmy sobie sprawę, że to ostatni raz bawiliśmy się w murach tej szkoły.

Dziękujemy naszym rodzicom za przygotowanie tej wspaniałej zabawy oraz wszystkim nauczycielom za obecność i chęć dzielenia się naszą radością.