Ratujemy i Uczymy Ratować

W półfinałach za najlepszy scenariusz!

W środę 19 marca 2013r. 12 uczniów z kl. II b wraz z panią Ewą Skatułą uczestniczyło w półfinałach II Ogólnopolskiego Konkursu „Ratujemy i Uczymy Ratować” w Dąbrowie Górniczej.

Konkurs został zorganizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  Przeznaczony był dla nauczycieli prowadzących zajęcia w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”  oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Nasza szkoła zakwalifikowała się do drugiego etapu tego  konkursu dzięki jednemu z 5 najlepszych w województwie scenariuszy lekcji o tej tematyce.

Etap II polegał na przeprowadzeniu zajęć według scenariusza przesłanego na I etap konkursu. Z niecierpliwością czekamy na oficjalne ogłoszenie wyników, które ze szkół zostaną uczestnikami Finału Konkursu.

E. Skatuła

Zobacz zdjęcia: