Dzień Projektów Gimnazjalnych

Drugoklasiści przedstawili efekty swojej pracy

14 marca 2013r. odbył się Dzień Projektów Gimnazjalnych. 15 grup projektowych przedstawiło efekty swojej pracy przed młodzieżą pierwszych i drugich klas gimnazjum.

Prezentacje oceniało jury w składzie: M. Mielnik, M. Kobryń oraz R. Niklewicz.

Cztery grupy zostały ocenione najwyżej i mogły zaprezentować swoje projekty na spotkaniu z rodzicami.

Najlepsze projekty przygotowali:

• Natalia Musioł,  Monika Pielczyk,  Dominika Depta,  Natalia Haberkiewicz:

Historia Śląska a język Ślązaków na przykładzie gminy Nędza.

(opiekun: mgr Anita Grycman)

• Natalia Bajak,  Julia Czerwińska,  Dawid Bochenek:

Dlaczego wulkany wybuchają?  (opiekun: mgr Bernadeta Oleszowska)

• Dominik Halfar, Anna Krycińska, Natalia Marszołek, Kamil Pradela, Mikołaj Szopa: Życie poza Ziemią – czy to możliwe? (opiekun: mgr Bernadeta Oleszowska)

• Grzegorz Belkius, Łukasz Gałeczka, Wojtek Gembalczyk, Mateusz Gwoźdź, Mateusz Mamczur: Co dzieje się z wartościami chrześcijańskimi w życiu publicznym?

(opiekun: dr Kornelia Czogalik)

Nad całością czuwała mgr Anna Wojtek – Szkolny Koordynator Projektów Edukacyjnych

Przygotowała: A. Wojtek

Zobacz zdjęcia: