Mecz sparingowy naszych szczypiornistek

Wysokie zwycięstwo!

25.01.2013 na hali w Nędzy został rozegrany mecz sparingowy z piłki ręcznej szkoły podstawowej dziewczyn UKS Nędza-UKS Rudnik.

Na zaproszenie naszych dziewczyn do kibicowania odpowiedziała liczna publiczność w tym: Wójt Gminy Nędza Anna Iskała, Przewodniczący Rady Gminy Nędza  Gerard Przybyła (także jako rodzic), Przewodnicząca Komisji Oświaty i Sportu Pani Gizela Marondel, a także wierny kibic każdych zawodów sportowych Pan Krystian Okręt oraz zaproszeni rodzice naszych szczypiornistek.

Zgromadzonych uczestników i kibiców powitała Dyrektor ZSG w Nędzy Pani Maria Czerwińska (także była szczypiornistka). Mecz trwał 2x20 min. Zawody prowadził ligowy sędzia piłki ręcznej Pan Marceli Winkler.

UKS "Zryw" z Nędzy nie dał szans naszym rywalkom i  końcowym wynikiem wygraliśmy 13-4. Świetna gra w ataku Julii Przybyła, Agnieszki Badura, Małgorzaty Kuźmicz oraz dobra postawa naszych bramkarzy zapewniły nam wysokie zwycięstwo!

Nasza drużyna wystąpiła w składzie : Olga Brianis, Patrycja Groborz, Patrycja Sowa, Dominika Sowa, Julia Przybyła, Małgorzata Kuźmicz, Agnieszka Badura, Anna Sierotka, Karolina Fornal, Klaudia Franke. Opiekunem UKS Nędza Sylwester Bobrzik. Opiekunem drużyny z Rudnika Pani Bożena Walaszek.

S. Bobrzik

Zobacz zdjęcia: