Balik 2013

Niech żyje bal – zabawa karnawałowa klas I-III

We wtorek 15.01.2013r. w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Nędzy odbyła się zabawa karnawałowa – wielki bal przebierańców. A jak bal, to koniecznie kostiumy.

Wśród dziewczynek przeważały stroje księżniczek, czarodziejek , natomiast chłopcy przebrali się m.in. za policjantów, rycerzy lub piratów. Można także było zaobserwować ciekawe postacie ze współczesnych bajek czy filmów np. Spiderman. Oprawę muzyczną tegorocznego balu przygotowała p.Sylwia Linek wychowawczyni klasy IIa . Dzieci miały okazję przejść przez wszystkie gatunki muzyki tanecznej. Tańczyliśmy macarenę, kaczuszki czy krasnoludka. Dzieci popisywały się swoimi umiejętnościami w tańcu dyskotekowym. W czasie przerw od tańca nie zabrakło też poczęstunku w postaci soczków i słodyczy. Dzieci bawiły się świetnie, dopisywały im znakomite humory.

Jednak, jak to w życiu bywa, wszystko co miłe, szybko się kończy… Trzeba było się rozstać… Wszyscy uczestnicy gromkimi brawami podziękowali sobie za wspólną trzygodzinną zabawę.

A. Grzybowska