Zawody w Pietrowicach Wielkich

Nieudany rewanż szczypiornistek

W dniu 4 stycznia 2013 roku szczypiornistki z UKS "Zryw" przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Nędzy rozegrały kolejny mecz w Pietrowicach Wielkich. Sparing trwał 60 min, 2x30 min.

Nasza drużyna osłabiona brakiem zawodniczek: Agnieszki Badura i Wiktorii Konkol walczyła dzielnie, jednakże musieliśmy uznać wyższość zawodniczek z Pietrowic Wlk. Dla naszego zespołu 3 bramki zdobyła Julia Przybyła. Szczypiornistki z UKS "Zryw" już przygotowują się na kolejny sparing, który odbędzie się 25.01.2013 o godz.14.15 na hali ZSG w Nędzy. Tym razem to u nas będzie gościła drużyna z Rudnika.

Skład drużyny na zawodach:
Olga Brianis, Małgorzata Kuźmicz, Karolina Fornal, Klaudia Franke, Patrycja Sowa, Dominika Sowa, Julia Przybyła, Anna Sierotka, Patrycja Groborz.

Opiekun Sylwester Bobrzik

S. Bobrzik