Poranek wigilijny w klasach II SP

Czas spotkań z najbliższymi

Tydzień poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to tradycyjnie w klasach I- III czas spotkań z najbliższymi. Maluchy z ogromnym zapałem przygotowywały się do występów na długo przed uroczystością. 19 grudnia Magia Świąt zawitała do klas II.

Całość spotkania rozpoczął na scenie program artystyczny w wykonaniu najmłodszych aktorów pod czujnym okiem wychowawczyń: Sylwii Linek i Ewy Skatuły. Były wiersze, kolędy i pastorałki z towarzyszeniem instrumentów. W salach lekcyjnych był czas na wspólne kolędowanie, poczęstunek, życzenia i własnoręcznie wykonane upominki, w wykonanie których najmłodsi włożyli całe swoje serce.  W gorączce przedświątecznych przygotowań wszyscy zatrzymali się na chwilę by chwalić „ wielką małą dziecinę”. Nie obyło się bez wzruszeń i łez. Te wspaniałe chwile spędzone w podniosłej atmosferze razem z kolegami, koleżankami i bliskimi  zachowamy w swoich sercach na kolejny, nadchodzący rok 2013 życząc już dziś Wszystkiego co się szczęściem zwie!

S. Linek

Zobacz zdjęcia: