Mikołajki w klasach I-III

Mikołajkowe prezenty

" 6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie."

6 grudnia obdarowuje się dzieci prezentami, często w nocy z 5go na 6go podkłada się je pod poduszkę lub umieszcza w wełnianej, dużej skarpecie. Uczniowie klas I- III ZSG w Nędzy oczekiwali na upominki na szkolnej auli. Tam czekały na nich zabawy przy dźwiękach świątecznych utworów muzycznych. Kiedy Święty Mikołaj spotkał się z najmłodszymi, każdemu mocniej biło serce. Wszyscy otrzymali słodkie upominki- z pewnością zasłużyli na nie!  Dla długo oczekiwanego gościa zespół wokalny przygotował niespodziankę- występ artystyczny. To nie był koniec niespodzianek w tym dniu. Wychowawczynie zorganizowały jeszcze projekcję filmu, który uczniowie obejrzeli z wypiekami na twarzy. Ten wyjątkowy dzień wszyscy będą wspominać z utęsknieniem, bo przecież każdy lubi  dostawać prezenty. Kolejna impreza mikołajkowa już za rok!

S. Linek