XV Kiermasz Świąteczny

W ZSG w Nędzy zapachniało świętami

9 grudnia 2012r. w ZSG w Nędzy tradycyjnie odbył się już XV Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez Radę Rodziców.

Gorące i długie  przygotowania do tej imprezy zaowocowały niepowtarzalnymi dziełami, które można było nabyć w naszej placówce. Odwiedzający szkołę goście mogli zakupić ręcznie wykonane piękne ozdoby świąteczne.

Ogromnym powodzeniem cieszyła się kawiarenka, w której delektowano się domowymi, pysznymi wypiekami.

Uczestnicy kiermaszu mieli także okazję poczuć już świąteczny klimat podczas oglądania inscenizacji bożonarodzeniowej w wykonaniu uczniów klas IV-VI i gimnazjalistów pt.: „Radujmy się z narodzenia Pana”. Występ artystyczny został przygotowany przez nauczycieli ZSG w Nędzy, Iwonę Tomiczek i Mieczysława Drożdża.

Dziękujemy za liczny udział w kiermaszu i zapraszamy za rok.

I. Tomiczek