Zawody w piłce ręcznej

Sparing poza powiatem

30 listopada 2012r. szczypiornistki z UKS-u "Zryw" przystąpiły do kolejnego sparingu. Tym razem zajechaliśmy do najsilniejszego rywala z naszego powiatu- Pietrowic Wielkich.

Drużyna z Pietrowic od paru lat gra w lidze piłki ręcznej i przypuszczaliśmy, że "nie będzie to bułka z masłem"... Jednakże, chociaż wynik przemawia za naszymi rywalkami, to trzeba podkreślić bardzo dobrą naszą grę, a zwłaszcza w obronie!

Wynik spotkania zakończył się 9-2 dla Pietrowic - gdzie nie wykorzystaliśmy paru dogodnych sytuacji, np.przestrzelony rzut karny. Osłabiona nasza kadra niedyspozycją zdrowotną Małgorzaty Kuźmicz już zapowiedziała chęć brania udziału w rewanżu.

Bramki dla nasze drużyny zdobyły: Julia Przybyła i Patrycja Sowa. Skład: Olga Brianis, Patrycja Groborz, Agnieszka Badura, Julia Przybyła, Anna Sierotka, Patrycja Sowa, Dominika Sowa, Klaudia Franke, Karolina Fornal, Wiktoria Konkol. Opiekun: Sylwester Bobrzik.

S. Bobrzik