Uczniowie klasy IIa w Warszawie

Gratulujemy im jeszcze raz!

30 listopada uczniowie klasy IIa Szkoły Podstawowej wczesnym rankiem wyruszyli do stolicy Polski. Wycieczka do Warszawy to dodatkowa nagroda za udział i zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie Minutowa Piosenka Klasowa.

Wyjazd wiązał się z udziałem w koncercie finałowym konkursu, który odbył się w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki. Na deskach warszawskiej sceny uczniowie odebrali nagrody, dyplomy i kilkakrotnie prezentowali swoją piosenkę, razem z widownią i towarzyszeniem instrumentów perkusyjnych. Klasa została przyjęta bardzo ciepło i z ogromnym entuzjazmem przez wszystkich uczestników i organizatorów koncertu. Potem był czas na zwiedzanie ciekawych miejsc stolicy, spacer na Stadion Narodowy i poczęstunek w McDonald`s. Wszyscy wracali do swoich bliskich dumni i zadowoleni. Gratulujemy im raz jeszcze!!!

S. Linek