Mecz towarzyski z Lyskami

W grze ze starszym rywalem

16.11.2012 na hali ZSG Nędza odbył się mecz towarzyski piłki ręcznej dziewczyn UKS "Zryw" Nędza kontra UKS "Gracz" Lyski.

Trzeba zaznaczyć fakt, że nasze szczypiornistki reprezentowały dziewczyny z szkoły podstawowej, a z Lysek dziewczyny z gimnazjum.

Na tle starszego rywala, celem naszych dziewczyn było przeprowadzenie jak najwięcej strzeleckich akcji i agresywna gra w obronie. Po meczu można śmiało podsumować, że cele zostały spełnione! Chociaż fizycznie przeważała drużyna z Lysek, dziewczyny z Nędzy zostawiły dużo walki i serca na boisku.

Wynik spotkania zakończył się zwycięstwem Lysek 11-5. Bramki dla UKS "Zryw" Nedza zdobyły: Agnieszka Badura - 3, Małgorzata Kuźmicz - 2. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Olga Brianis, Patrycja Groborz, Małgorzata Kuźmicz, Agnieszka Badura, Wiktoria Konkol, Julia Przybyła, Dominika Sowa, Patrycja Sowa, Anna Sierotka, Karolina Fornal, Klaudia Franke.

Organizator i prowadzący drużynę: Sylwester Bobrzik.

S. Bobrzik

Zobacz zdjęcia: