Dyskoteka szkolna

Tak się bawią, tak się bawią…

Klasy IV-VI 14 listopada 2012 roku na szkolnej auli bawili się w dyskotekowych rytmach. Głównym inicjatorem organizacji dyskoteki był samorząd szkoły podstawowej oraz opiekun pani Aneta Kobylańska-Bartczak.

Przybyłych ponad osiemdziesięciu uczniów nie trzeba było do zabawy specjalnie mobilizować. Przednia zabawa i blisko stu procentowa frekwencja na parkiecie dopisywała od pierwszej piosenki.

Wojtek Gembalczyk i Amadeusz Drożdż byli odpowiedzialni za dobór muzycznego repertuaru i spisali się znakomicie. Uczestnicy szkolnej imprezy mogli wytańczyć się przy utworach Oceany, PSY’a, Dj Sient’a, Mad Marka i innych. Pozytywne szaleństwo i wielki entuzjazm taneczny był nawet na „Kaczuszkach”.

Co do tego, że się wszystkim podobało, nie ma wątpliwości. Każdy wracał do domu mokry ze zmęczenia i z uśmiechem na twarzy.

M. Kobryń