Baba Jaga u dentysty

Czy pamiętacie o umyciu zębów?

Widzowie przedstawienia, które odbyło się dnia 9 listopada w naszej szkole po obejrzeniu przygód Baby Jagi borykającej się z bólem zęba z pewnością TAK!

W rolach głównych w inscenizacji  wystąpili uczniowie z klasy V c:

Julia Marcol, Agata Paprotny, Kamila Weiser, Łyczek Liwia, Angelika Datko, Ela Galli, Wrzosek Daniel, Knura Karolina, Pendzich Patryk, Forajter Sebastian, Kaczmarczyk Dominik.

Dzieci z klas I – III oraz zaproszeni goście – przedszkolaki bawiły się świetnie. Widzowie obejrzeli również pokaz prawidłowej techniki mycia zębów, który zaprezentowała Pani higienistka – Maria Cieślik.

Do utrzymania higieny jamy ustnej z pewnością zmotywują dzieci nagrody: szczoteczki i pasty, które otrzymały w konkursach.

Przedstawienie przygotowały: Pani Oliwia Joszko, Pani Joanna Trybańska oraz Pani Edyta Pala