Bieg Niepodległości

Najliczniej ze wszystkich szkół

11 listopada 2012r. jak co roku odbył się bieg z okazji Dnia Niepodległości w Kuźni Raciborskiej. Tradycyjnie uczniowie Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nędzy przystąpili do zawodów – naszą szkołę reprezentowała 30 osobowa grupa.

Nasza reprezentacja była najliczniejszą ze wszystkich przybyłych szkół. Biegi były podzielone na kategorie wiekowe: od przedszkolaków do kategorii open. Nasi zawodnicy w poszczególnych kategoriach zajęli miejsca:

SP kl. I-III: Groborz Dawid - 6 miejsce

SP kl. IV-VI dziewczyny: Badura Agnieszka - 8 miejsce, Werber Wiktoria - 11, Knura Karolina - 13, Anna Sierotka - 14

SP kl. IV-VI chłopcy: Patryk Pendzich - 8 miejsce, Kałus Sebastian - 9, Czekała Andrzej - 10.

Gimnazjum dziewczyny: Werber Katarzyna - 6 miejsce, Haberkiewicz Natalia - 8, Popow Paulina - 9.

Opiekunowie: Sylwester Bobrzik, Grzegorz Swoboda.

S. Bobrzik

Zobacz zdjęcia: