Mecz trampkarzy młodszych

Cenne zwycięstwo!

W dniu 26 października 2012 roku na boisku w Gaszowicach odbył się mecz naszej młodzieży (tramkarzy młodszych) z rocznika 2000 i młodszych.

Jak się okazało był to udany rewanż gdyż wygraliśmy 2-0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Dawid Gmitruk i Dawid Afa. Tym samym zajęliśmy 2 miejsce w tabeli i awansowaliśmy do najsilniejszej grupy - gdzie mecze dalszej rundy będą odbywać się na wiosnę.

Wiernym kibicem wszystkich meczy był Pan Krysitan Okręt, którego to dzieci okrzyknęły "talizmanem szczęścia" (zawsze gdy pojawił się jako kibic, nasi chłopcy zdobywali bramki).

Drużynę reprezentują: Mateusz Waiser, Tomasz Lis, Jakub Szenk, Grzegorz Sawoński, Dawid Afa, Filip Szopa, Szymon Śmieszek, Grzegorz Dudek, Dawid Gmitruk, Ralf Bobrzik, Jarosław Szyra, Sebastian Forajter, Eliasz Rudek, Patryk Pendzich. Opiekun: Sylwester Bobrzik.

S. Bobrzik