Szczypiornistki z UKS Nędza

Emocji nie zabrakło!

19.10.2012 szczypiornistki z UKS Nędza rozegrały mecz sparingowy na hali w Rudniku. Do meczu kontrolnego przystąpiły Rudnik i  Nędza.

Chociaż był to mecz kontrolny to emocji nie zabrakło... Dziewczyny na pełnowymiarowej hali do piłki ręcznej rozegrały 2x20min. Wynik meczu zakończył się 3-3 chociaż do przerwy nasze dziewczyny prowadziły 3-1. Bramki dla naszej drużyny zdobyły Julia Przybyła (1) oraz Małgorzata Kuźmicz (2).

UKS Nędza wystąpił w składzie: Olga Brianis, Patrycja Groborz, Małgorzata Kuźmicz, Anna Sierotka, Julia Przybyła, Patrycja Sowa, Dominika Sowa, Agnieszka Badura, Karolina Fornal, Wiktoria Konkol, opiekun Sylwester Bobrzik.

Uczennice UKS-u już wyraziły chęć do dalszych meczy i dalszej rywalizacji, a efektem ma być przygotowanie do klasy sportowej w gimnazjum o profilu piłka ręczna dziewczyny oraz piłka nożna chłopcy.

S. Bobrzik