Inauguracja roku szkolnego 2012/2013

Wystartowaliśmy!

O godzinie 9.00 wszyscy uczniowie, rodzice i nauczyciele zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby wspólnie rozpocząć kolejny rok nauki.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego zabrzmiał pierwszy dzwonek, na który uczniowie „czekali” aż dwa miesiące. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor od powitania gości w osobie Pani Wójt Anny Iskały i Specjalisty ds. Oświaty i Sportu Pani Edyty Szajt. Następnie powitała nowo zatrudnionych nauczycieli: Panią Marie Kobryń i Panią Oliwię Joszko oraz złożyła gratulacje nauczycielom, którzy podczas wakacji zdobyli kolejny stopień awansu zawodowego – Pani Renacie Skrobek oraz Pani Anecie Kobylańskiej-Bartczak. Wyróżnienie spotkało również nauczycieli, którzy obchodzili jubileusz swojej pracy dydaktyczno-wychowawczej: Pana Krystiana Okręta i Pana Krzysztofa Janiszewskiego. Swój jubileusz świętowała również Pani Dyrektor, której życzenia z tej okazji złożyła Pani Wójt.

W dalszej kolejności nastąpiła prezentacja nowych uczniów. Szczególnie gorąco powitano pierwszoklasistów szkoły podstawowej, którzy na osłodę pierwszego dnia w szkole otrzymali tradycyjne tyty. Następnie zaprezentowały się klasy czwarte szkoły podstawowej i pierwsze gimnazjum.

Po przedstawieniu informacji organizacyjnych uczniowie z wielką energią i radością rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Życzymy takiego zapału w ciągu całego roku szkolnego, aż do 28 czerwca 2013 roku.